pondělí 5. srpna 2013

2013 06 18 veronika

Tahle úžasná slečna přijela na focení za mnou a za Raduškou - vizážistkou do Brna až z 300km vzdálenýho Žatce. Jo, přesně takovýchhle modelek si vážím! :) Mám vždycky radost, když někdo jede za fotkama ode mě až z takové dálky, sám bych asi váhal, jestli se jet někam vyfotit 300km :)))

Co se mě týče, stálo to za to. Strávili jsme společně celý odpoledne a podvečer a bylo to bezvadný, bezchybný! Objeli jsme v Brně různý místa a našli nějaký neobvyklý lokace, což ale ani nebylo potřeba, Verči by slušelo všechno.. I kdyby se vyfotila mezi odpadkama, vypadalo by to luxusně :D .. Takže jsme v tom největším pařáku ani nemuseli jít pěšky dva kilometry podél řeky k pár keříkům růží (že Radko?!) :D .. ale ne, i to stálo za to.. Mrkejte :)
Fotky jako tyhle můžete mít i vy! :) Mrkněte na volný termíny, informace o focení a další věci na můj web www.zyxphoto.cz nebo na facebook www.facebook.com/zyxphoto.

8 komentářů:

 1. Krásné fotky, ale mohla by aspoň na jedné zavřít pusu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Má jí zavřenou na té první :D

   Vymazat
  2. Taky jsem si toho všimla Terez:D ale fotky jsou krásné a slečna je moc pěkná:)

   Vymazat
 2. 2 kilometry to teda nebyly! :D a navíc - koukni co od toho keříku máš fotek :D :D

  OdpovědětVymazat
 3. Nejkrásnější jsou ty černobílé,ale všechny jsou dokonalé.

  OdpovědětVymazat
 4. Ještě jsi zapomněl, že jsme málem padli za oběť krvelačnému hejnu komárů! :-D Mockrát děkuju za krásnej den a super fotky, i pro mě to stálo za to! Stejně za tebou ty šmejde přijedu znovu :-D i za Raduškou samozřejmě, abysme se pořádně prošli :-D

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat