neděle 12. února 2012

2012 01 20 Nikca - zbrojovka

K tomuhle foceni jsem poprosil, aby napsala komentar sama Nikca, ale nakonec ... jsme si to dali spolu nejak :D ... Takze Nikca: Honzovy fotky zaujmou svou krásou, nápadem a hlavně každá z nich má své kouzlo a proto jsem se rozhodla Honzu před několika týdny kontaktovat a domluvit si s ním focení. V létě už jsme spolu fotili v přírodě a tak jsem chtěla změnu - zkusit něco v interiéru, což se ale nakonec nepovedlo, (ZYX: protože jsme celkem narychlo nesehnali žádný prostory). Tak jsme jeli prostě jen tak do Brna (konkrétně ke Zbrojovce) zkusit štěstí.. Nejdřív to vypadalo, že budeme mít smůlu - všechny tajné ,,skrýše‘‘ jak se dostat dovnitř byly zavřené, ale jelikož jsme byli šikovní, tak jsme si přeci jen vchod našli ( a radši ani nechtějte vědět jak :D). Když jsme vlezli dovnitř tak jsme nevěřili vlastním očím, kde to vůbec jsme! ..Nejdřív jsme si šli opatrně všechen ten prostor prohlídnout (a to nebylo jen tak, protože všechno vypadalo jak z hororu a fakt jsme si chvilkama mysleli, že tam může někde být i mrtvola! :D). Každopádně všechno dobře dopadlo.. Focení bylo i přes velkou zimu SUPER a já mám z něho velkej zážitek,DÍKY Honzi!

A Honza dodává - Nikča je jak z pohádky :D Když píše, že to ve zbrojovce s tajnýma skrýšema vypadalo bledě, znamená to, že po tom, co jsme vylezli asi po třech žebřících na jakousi střechu a hledali dveře na půdu, který jsme nakonec našli zamčený a neprorazitelný, že po tom, co jsme slezli zase dolů a naše další dveře byly zakopaný a my se je marně snažili dost dlouhou dobu vykopat s tím, že já kopal a ona hlídkovala (já posranej strachy a ona nadšená z dobrodrůža :D ), znamená to, že po tom, co jsme bloudili zbrojovkou a hledali v mraze cokoli kdekoli... Nikča uviděla napůl rozbitý okno, s lehce rozbitýma mřížema a já jsem si jistej, že všechny holky na světe by už byly zmrzlý, zničený, znuděný, otrávený ... ale Nikča mě odrovnala! Chtěla prolízt mřížema i rozbitým oknem (a nebyla to vůbec sranda, k oknu vedla cesta necesta 10 metrů blátem, křovím a píchlákama)... a ... tak jsme do toho šli.. Podrželi jsme si vzájemně mříže a věci a už jsme byli uvnitř... Děsivý... A ještě děsivější bylo, že zatímco já jsem byl zhrbenej, zmačkanej, schovanej v bundě se stáhlým zadkem a poslouchal každý kapnutí vody, Nikol se tam procházela, jako by tam odjakživa bydlela ... To mě ničilo :D Bojím se ještě teď! .. br. Noo.. máme ještě z tohodle focení další zážitky, ale někdy je lepší nechat si taky něco na vyprávění naživo a ne tu všechno vybalit :) ... Tady jsou fotky! :)4 komentáře:

 1. 'já posranej strachy a ona nadšená z dobrodrůža :D' :DDD
  Wow! Nádherný fotky :)

  marcuna.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. padam ze zidle...nadhera, luxus, nemam slov....:))

  OdpovědětVymazat
 3. Super článek :-D Úplně mě to vtáhlo. Fotky jsou taky super a to prostředí je skvělý. Škoda, že není víc přístupný pro fotografy.

  OdpovědětVymazat
 4. Super fotky! A to místo je pro focení fakt perfektní :)

  OdpovědětVymazat