neděle 2. října 2011

2011 08 11 Míša a Martina

S Miškou a Martinou jsme fotili kdysi dááávno .. už to jsou dva měsíce skoro a já si totálně nepamatuju, co všechno se stalo, i když vím, že toho nebylo málo :D .. Holky jsou z Jíčína.. NE z toho Jíčína u kterýho bydlel Rumcajs, ale "jen" z Novýho Jíčína ... a ANO, je to od Letovic přes 100 km daleko!

Na co si vzpomínám jisto jistě byl pán, kterej se bál, že mu ukradneme dřevo :D Utěšil jsem ho... do doby, než jsme s Martinou vlezli doprostřed řeky u jeho domu.. poté totiž zavolal paní mámu/bábu aby se přišla podívat, co že ta dnešní mládež má vlastně za zábavu :D a už jsme se jich do odjezdu nazbavili :D ...

Část fotek jsme fotili na něčí zahradě, kde na nás zpoza keře vystrkoval hlavu pán s pleší, sekající v blízkém a dále pak bližším a bližším okolí značkovou sekačkou trávu . To ale není důležitý. Krom toho, že jsem během focení ochutnal svou první slimku (takovou tu tenkou cigaretu, děti :D ) a vím, že to není přesně to, co v životě budoucím budu vyhledávat, jsme se docela i zasmáli a .. tak už to nebudu dál protahovat a tady máte pár fotek (bohužel zdaleka neposkytují širší perspektivu našeho foto výletu :D ... To mám dneska ale psavou :D:D ... )


Žádné komentáře:

Okomentovat